položek
  • Zobrazit

Carvingové kurzy

Přijďte se naučit nebo si zdokonalit čistý řezaný oblouk pod zkušeným vedením, na prázdných petříkovských sjezdovkách BEZ FRONT nebo na prosluněném svahu chaty Paprsek. Naučíme vás lyžovat Srdcem!

Třídit dle

Fun DAY
 

Fun DAY

Jednodenní kurz carvingu pro dospělé a starší děti zaměřený na základní a nejdůležitější dovednosti. Vhodný pro ty, kdo rychle chápou a velmi rychle se učí. Další rozvíjení získaných vědomostí a dovedností je pak už čistě na vás.
1302Kód:
900 

počet osob
Řezaný VÍKEND
 

Řezaný VÍKEND

Kombinovaný víkendový MINIkurz. V sobotu výuka základů carvingové techniky pod vedením instruktora, v neděli individuální zafixování nově získaných návyků na našich výukových lyžích LUSTi. Pro dospělé a starší děti.
1213Kód:
1 200 

počet osob
Víkend BEZ PLUHU 2018
 

Víkend BEZ PLUHU 2018

Víkendový kurz pro děti od 6 let. Výhodu má úplný začátečník nezkažený klasickou metodikou. Délka kurzu 3 dny, 3+5+3h na lyžích. Začátek v pátek 13h, konec v neděli 12h. Kurz bude probíhat na sjezdovce a sedačkové lanovce chaty Paprsek.
1501Kód:
2 000 

počet osob
TERMÍN, či PLATBA carvingového kurzu
 

TERMÍN, či PLATBA carvingového kurzu

Pokud jste byli obdarováni DÁRKOVÝM POUKAZEM nebo jste při rezervaci carvingového kurzu neuvedli termín, či neprovedli platbu, můžete vše doplnit touto extra objednávkou.
6969Kód:
777 777 

počet osob
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: CARVING sport s.r.o., Přízova 3, 602 00 Brno

JavaScript musí být povolen