položek
  • Zobrazit

Dalbello KR 2 Lotus vel.255

6259Kód:

DALBELLO

Výrobce:
sklademDostupnost:
4 400  / párCena:

Volitelné parametry:
Velikost MONDO

Množství:
pár
Dalbello KR 2 Lotus vel.255

CABRIO design
Snížený kloub
Dynalink

Popis: Dalbello KR 2 Lotus vel.255

Vložka TRUFIT SPORT, snížený kloub pro větší rozsah ohybu kotníku, nastavení nákleku vkládáním klínku mezi skelet a komín, nastavení flexe vkládáním segmentů mezi skelet a komín, střední přezka-systém Dynalink + lankové dotažení. Obrácená první přezka se o sníh nikdy nerozepne!
Speciální boty na carving, funcarving, racecarving, freeride a freestyle. Umožňují výrazný náklek.

Mnoho revolučních změn oproti botám klasické konstrukce. Skelet-cabrio design, pro možnost většího nákleku. Samostatný, odklápěcí jazyk. Řešení střední přezky neovlivňuje náklek. Spuštěný kloub respektuje anatomii nohy. Díky vkládání segmentů obrovský rozsah flex indexu a tedy i použití. Vkládání klínu pro fixaci nákleku.

Vyvinuto pro freeride a freestyle lyžařskou legendou, američanem Glenem Plakem. Pro experty, milovníky novinek a ty, kdo si chtějí dopřát to nejlepší. Nejlepší bota, která je nejlepší i pro začátečníky, kteří to myslí s carvingem vážně!


Technologie Cabrio je progresivní konstrukční řešení lyžařských bot od firmy Dalbello a naleznete ho u všech modelů řady KRYPTON. Unikátní konstrukce se skládá ze tří částí – skelet/manžeta/jazyk – které pohodlně upevňují chodidlo a spodní část nohy a zároveň umožňují plynulé a postupné ohýbání boty směrem dopředu. Výsledkem je pevná a stabilní opora pro nohu, lepší rovnováha, větší pohodlí a lepší kontrola nad lyžemi. Modely s technologií Cabrio od firmy Dalbello dokonale padnou a zaručují vynikající reakce bot na vaše pohyby, takže můžete na lyžích podávat maximální výkony, na které si troufáte. Současně umožní velmi pohodlný nástup do boty.

Nejmenší celkový objem boty v kolekci značky Dalbello. Boty přesně a správně padnou. Obepíná anatomické tvary chodidla a spodní části nohy; nohu maximálně podrží – výsledkem je lepší citlivost a reakce.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Reklama
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: CARVING sport s.r.o., Přízova 3, 602 00 Brno

JavaScript musí být povolen