položek
 • Zobrazit

Dalbello KRYPTON Fusion ID vel. 27.5

6236Kód:

DALBELLO

Výrobce:
sklademDostupnost:
6 600  / párCena:

Volitelné parametry:
Velikost MONDO

Množství:
pár
Dalbello KRYPTON Fusion ID vel. 27.5

CABRIO design
Dynalink
Otočená přední přezka proti rozepnutí
Ohebný jazyk
Snížený kloub
šířka chodidla (při velikosti MONDO 27.0)

Popis: Dalbello KRYPTON Fusion ID vel. 27.5

KR 2 FUSION - I.D. - formovatelná vnitřní botička ID THERMO. Tvarovací gelová botička přesně na tvoji nohu, žádné kompromisy, dokonalé držení i pohodlí na jakýkoli tvar nohy! Tvoje ID. Tvarování horkovzdušným přístrojem v ceně (pouze při osobním odběru).
Gelová botička je tvarově velmi stálá, nevymačkává se jako standardní vložky.


Snížený kloub pro větší rozsah ohybu kotníku, nastavení flexe vkládáním segmentů mezi skelet a komín, střední přezka - systém Dynalink + lankové dotažení. Otočená přední přezka proti rozepnutí ! Mnoho revolučních změn oproti botám klasické konstrukce. Skelet - cabrio design, kineticky citlivý jazyk, pro možnost většího nákleku. Samostatný, odklápěcí jazyk. Řešení střední přezky neovlivňuje náklek. Spuštěný kloub respektuje anatomii nohy. Vkládání klínu pro fixaci většího nákleku. Nejmenší celkový objem boty v kolekci značky Dalbello. Boty přesně a správně padnou. Obepíná anatomické tvary chodidla a spodní části nohy; nohu maximálně podrží – výsledkem je lepší citlivost a reakce. Botička TRU FIT C4 - novinka - systém Contour 4 (viz poslední obrázk).
Vyvinuto pro freeride a freestyle lyžařskou legendou, američanem Glenem Plakem.

Technologie Cabrio je progresivní konstrukční řešení lyžařských bot od firmy Dalbello. Unikátní konstrukce se skládá ze tří částí – skelet/manžeta/jazyk – které pohodlně upevňují chodidlo a spodní část nohy a zároveň umožňují plynulé a postupné ohýbání boty směrem dopředu. Výsledkem je pevná a stabilní opora pro nohu, lepší rovnováha, větší pohodlí a lepší kontrola nad lyžemi.
Modely s technologií Cabrio od firmy Dalbello dokonale padnou a zaručují vynikající reakce bot na vaše pohyby, takže můžete na lyžích podávat maximální výkony, na které si troufáte. Současně umožní velmi pohodlný nástup do boty.

Unikátní konstrukce Cabrio (obrázek 3) se skládá ze tří částí (1) spodního skeletu, (2) horní manžety a (3) vnějšího jazyka skeletu. Umožňuje pro výrobu spodní části skeletu použít tužší/ pevnější plast. Umožňuje plynulý a progresivní ohyb boty směrem dopředu, který je řízen jazykem skeletu.Zvyšuje oporu okolo nohy pro přesný boční přenos sil.

PŘEDNOSTI:

 • Plynulejší přenos sil, progresivní flexe a dynamické reakce
 • Plynulejší a přirozeně se ohýbající jazyk tlumí nárazy a pohlcuje vibrace
 • Velmi snadné obouvání a vyzouvání
  - Dynalink Rearfoot Retention
  - nastavitelný flex

  KR 2 Core - video - popis - anglicky: http://youtu.be/Xlf5Evq6yaQ 
   

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: CARVING sport s.r.o., Přízova 3, 602 00 Brno

JavaScript musí být povolen