položek
  • Zobrazit

PANTERRA

PANTERRA
Technologie Cabrio je pokrokové konstrukční řešení lyžařských bot od firmy Dalbello a naleznete ho u všech modelů řady KRYPTON a AXION. Unikátní konstrukce se skládá ze tří částí – skelet/manžeta/jazyk – které pohodlně upevňují chodidlo a spodní část nohy a zároveň umožňují plynulé a postupné ohýbání boty směrem dopředu. Výsledkem je pevná a stabilní opora pro nohu, lepší rovnováha, větší pohodlí a lepší kontrola nad lyžemi. Modely s technologií Cabrio od firmy Dalbello dokonale padnou a zaručují vynikající reakce bot na vaše pohyby, takže můžete na lyžích podávat maximální výkony, na které si troufáte.

Třídit dle

Dalbello PANTERRA 90
 

Dalbello PANTERRA 90

Sportovní, přesto velmi pohodlná bota na širší nohu. Boty na carving, funcarving, racecarving, freeride a freestyle. Šířka chodidla 102-100mm - nastavitelný objem boty, nastavení sklonu chodidla, nastavení flexe, mechanismus Hike/Ski, podrážka WALK.
6369Kód:
vyprodánoDostupnost:

 
Dalbello ZX8 použité 27.5
 

Dalbello ZX8 použité 27.5

Použité, zachovalé, starší model. Speciální boty na carving. Univerzální tvar chodidla, širší, než Krypton. Umožňují náklek nezbytný pro zatížení špiček lyží a odstranění záklonu. Šířka chodidla 102mm.
6265Kód:
JEDINÝ PÁRDostupnost:
1 900 

pár
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: CARVING sport s.r.o., Přízova 3, 602 00 Brno

JavaScript musí být povolen