položek
  • Zobrazit

Proč LUSTI?

23.11.2014
... jediná značka, která nepořádá výprodeje, protože není co vyprodávat ...

Jistě budeš souhlasit, že z celosvětové nabídky jsme si mohli vybrat lyže jakékoli, tyto pak prodávat, jezdit na nich a propagovat je. Proč jsme zvolili právě LUSTI? Naše volba značky LUSTI je přirozenou snahou nabídnout lyžařům to nejlepší a jako bonus i za nejlepší ceny.

Milan Luštinec totiž, jako jeden z mála, velmi přesně chápe, co lyžaři potřebují. V současnosti není problém vyrobit lyže jakékoli. Málokdo ale dovede vystihnout podstatu toho, co může zákazníka na lyži nadchnout a má odvahu uvést na trh opravdu radikální novinku.
Velké firmy neplní přání lyžařů, ale pomocí médií jim vnucují, co si mají přát, ... to je mnohem jednodušší ...

Zatímco ostatní výrobci lyží jedou na módních vlnách, vráží obrovské částky do reklamy a marketingu a pak šponují ceny lyží až na hranu kupní síly lyžařů, Milan Luštinec lyžařům naslouchá, vyvíjí jim lyže vysněných vlastností a drží ceny tak nízko, aby byly dostupné všem.
Ceny LUSTI nejsou stanoveny odshora, jak je zvykem všude jinde, ale sestaveny z nutných nákladů (bez mediální masáže ...) a rozumného zisku.

Základem veškerých "Lušťovek" je dřevěné jádro, které je pro své vlastnosti materiálem dosud nepřekonaným ale také technologicky nejdražším. Touto technologií vyrábí LUSTI pod jinou značkou i desetitisíce párů do celého světa.

V relaci CENA / VÝKON nemají LUSTI konkurenci! 
Lyže LUSTI používáme řadu let. V minulosti jsme vyzkoušeli i více jiných výrobců, kteří dnes bezradně přešlapují na místě, kopírují nebo vymýšlí nové módní trendy, ale vývoj carvingu neustrnul a oni jsou již příliš pozadu ...

Spousta z nás má už jasno. Nejprogresivnější lyže současnosti mají značku MADE IN CZECH a ty máš možnost je vyzkoušet !

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: CARVING sport s.r.o., Přízova 3, 602 00 Brno

JavaScript musí být povolen